Bezpečnostní informace

Bezpečnostní informace

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

  • Léky s obsahem paracetamolu nikdy neužívejte s jinými léky, které rovněž obsahují paracetamol. Paracetamol je součástí mnoha léků k léčbě bolesti, horečky, příznaků chřipky a nachlazení a léků na spaní.
  • Máte-li onemocněním jater nebo ledvin, poraďte se se svým lékařem, než začnete paracetamol užívat.
  • Neužívejte více než doporučenou dávku, může to být škodlivé, a môže dojít k závažnému poškození jater.

Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na paracetamol nebo na kteroukoli další složku přípravku.

Pokud užíváte warfarin nebo podobné léky používané k ředění krve, poraďte se se svým lékařem než začnete tento přípravek užívat.